Poprzednie Edycje

Corocznie otrzymujemy wiele zgłoszeń, które napływają do nas z różnych stron świata. Wśród laureatów Polish Talent Support znajdują się osoby pochodzące m.in. z Kanady, Białorusi, Irlandii, Holandii, Czech, USA, Norwegii, Litwy, Niemiec, Rosji, Ukrainy, Grecji, Francji i Wielkiej Brytanii.

Pierwsza edycja konkursu Polish Talent Support dobiegła końca. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń od osób zamieszkujących rozmaite zakątki świata. Poniżej przedstawiamy naszych wspaniałych i niezwykle zdolnych zwycięzców:

Kategoria Moda

  1. miejsce: Paulina Bubik Szotkowska (Czechy)
  2. miejsce: Joanna Witko (Holandia)

Kategoria Fotografia

  1. miejsce: Katarzyna Mochowa (Ukraina)
  2. miejsce: Iga Drobisz (Niemcy)

Finalista: Grzegorz Litwin (Holandia)

Kategoria Aktorstwo

  1. miejsce: Michele Angelo Forlani (Włochy)

Kategoria Moda

  1. miejsce: Ania Szczygieł (Wielka Brytania)
  2. miejsce: Dorota Klimarczyk (USA)

Wyróżnienie: Magdalena Wróblewska (Irlandia)

Kategoria Fotografia

  1. miejsce: Barbara Strzelec (Norwegia)
  2. miejsce: Oleh Rosypko (Ukraina)

Wyróżnienie: Julia Wrzesińska (Wielka Brytania), Valery Stolar (Białoruś)

Kategoria Aktorstwo

  1. miejsce: Małgorzata Płochotnik (Ukraina)

Kategoria Moda

  1. miejsce: Lidia Kokowicz (Niemcy)
  2. miejsce: Conrad Bradl (Francja)

Kategoria Fotografia

  1. miejsce: Magdalena Korpas (Wielka Brytania)
  2. miejsce: Marcin Józefiak (Wielka Brytania)

Specjalne wyróżnienie: Anna Burak (Białoruś)

Wyróżnienie: Karyna Galaguz (Ukraina), Maciej Jędrzejewski (Wielka Brytania), Anastazja Połowenia (Białoruś)

Kategoria Aktorstwo

Nierostrzygnięte.

Kategoria Moda

  1. miejsce: Barbara Visnevska
  2. miejsce: Tetyana Kondratuk

Specjalne wyróżnienie: Anastasiya Zhuravchenko, Katarzyna Kuca, Krystian Przybylski

Kategoria Fotografia

  1. miejsce: Liudmila Marjinean
  2. miejsce: Andrzej Gulbinowicz, Karolina Cydzik

Specjalne wyróżnienie: Magda Kuca, Beata Micudaite, Yuliia Tatianenko, Anna Marchlewska, Diana Sawina, Paweł Jaskulski, Małgorzata Płochotnik, Oleh Ovcharuk, Edyta Kielian, Hanna Hubina, Emilia Jabłońska, Marlena Giersz, Julia Czybelis, Iryna Barsukova, Katsiaryna Saniuk, Eva Przychodska, Hanna Chałdżejewa

Kategoria Aktorstwo

  1. miejsce: Łukasz Kamiński
  2. miejsce: Anna Nazaruk, Justyna Stankiewicz

Specjalne wyróżnienie: Andżelika Matusz, Bożena Sosnowska, Małgorzata Płochotnik, Michał Burdeinyi

Kategoria Projektowanie wnętrz

  1. miejsce: Anna Romanowska
  2. miejsce: Aleksandra Lejkowska

Kategoria Moda

  1. miejsce: Katarzyna Król-Dusza (Kanada)
  2. miejsce: Katie Wood (Wielka Brytania)

Specjalne wyróżnienie: Julia Żuromska (Białoruś), Wiktorija Majkovich (Kazachstan)

Kategoria Fotografia

  1. miejsce: Iryna Barsukova (Białoruś)
  2. miejsce: Agata Bartusevic (Litwa)

Specjalne wyróżnienie: Dominika Legenza Dimopoulou (Grecja), Ewa Nagórzańska (Niderlandy), Daria Lutfullina (Rosja), Vitaliy Popov (Ukraina), Julia Marczuk (Białoruś), Georgii Larionov (Rosja)

Kategoria Choreografia

  1. miejsce: Valentina Markevic (Litwa)

Kategoria Projektowanie wnętrz

  1. miejsce: Georgii Larionov (Rosja)
  2. miejsce: Daria Lutfullina (Rosja)